Жир тюленя

TOП
Переглядів
Жир тюленя
250.00мл
Наявність: Під замовлення
120.00 грн.

Опис

Жир тюленя

Компанія ТРАВОМАРКЕТ продає алтайські жири: Жир тюленя.

У нас Ви можете купити Жир тюленя - розфасовка 250 мл

Склад: 100% жир тюленя.

 

Жир тюленя застосування:

- захворювання суглобів,
- запальних хворобах органів ШКТ,
- захворюваннях бронхо-легеневої системи,
- захворюваннях шкіри,
- інфекційному та ревматоїдному артриті.


Тюленячий жир, також знімає запалення при подагрі та остеохондрозі, а також позитивно впливає на склад крові.

Жир тюленя прекрасний засіб для зміцнення захисних сил організму.

Він уповільнює процеси старіння організму, знижує рівень холестерину, покращує функцію підшлункової залози, поповнює нестачу йоду.

Застосовують його і при йододефіциті, для профілактики цукрового діабету, при алергічних реакціях і гормональних порушеннях, при гіпо та авитоминозі; при атеросклерозі та вікових проблемах - уповільнює старіння організму.

Тюленячий жир – природне джерело вітамінів A, D, E, йоду. Це цінне джерело поліненасичених кислот, які не виробляються організмом людини, але дуже йому необхідні.

Жир тюленя – природний антиоксидант. Однією з його складових є природний ненасичений вуглеводень сквален, який бере участь у багатьох біохімічних процесах і сприяє поліпшенню обміну речовин в організмі людини на клітинному рівні.

Неправильне харчування, будь-які хворобливі стани, кисневе голодування – це проблеми, які ефективно вирішує сквален. Як антиоксидант він позитивно впливає на серце і судини, на органи, які першими приймають удар при вірусних атаках, а також на очне дно і сітківку, на головний мозок, яким життєво необхідні антиоксиданти.

Ескімоси і якути не страждають серцево-судинними захворюваннями, незважаючи на мізерний раціон у них немає артритів, захворювань бронхо-легеневої системи і т. п.

Вчені зацікавилися таким феноменом і провели дослідження, в ході яких з'ясували, що жир тюленя багатий на цінні речовини. Його вживання компенсує нестачу вітамінів і мінералів в організмі людини, сприяє кращому засвоєнню кальцію і калію.

При регулярному вживанні жиру тюленя протягом 3-х місяців поліпшується пам'ять і зір.

Його можна вживати і дорослим, і дітям. Це прекрасна альтернатива риб'ячому жиру, і він навіть засвоюється організмом краще, ніж риб'ячий.

 

Спосіб застосування жиру тюленя та дозування

1. Тюленячий жир слід приймати по 2 десертних ложки 2 рази на день для профілактики атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, інсульту.

2. Для профілактики рахіту у дітей приймати по одній десертній ложці 2 рази в день.

3. При комплексному лікуванні атеросклерозу, ішемічної хвороби серця приймати по 3 столові ложки 3 рази в день не більше двох місяців, продовжити терапію через місяць.

Приймати за 1 годину до їжі натщесерце.

 

Побічні дії
Не виявлено.

Відгуки


Написати відгук