Норки жир

TOП
Переглядів
Норки жир
250.00мл
Наявність: В наявності
79.00 грн.

Опис

Норки жир

Норка – це не тільки цінне хутро. Звичайно, норкова шуба, це мрія багатьох жінок, але людство використовує не тільки його. 

Норковий жир – продукт, який успішно використовується в косметології та медицині довгий час. 

Чим же він такий корисний?
Жир норки (норковий жир) – унікальний продукт, який не має аналогів. Позитивний вплив на шкіру та організм людини вцілому доведено багаторічним його використанням. Цілий комплекс мікроелементів, що міститься в ньому, насичує шкіру людини біоактивними речовинами. Дуже великий плюс такого засобу – гіпоалергенність.


Купити норковий жир в нас дуже легко і вигідно. 

Норковий жир застосування. Для кращого проникнення в шкіру, перед застосуванням необхідно розігріти жир в закритому посуді під струменем гарячої води і потім ретельно струсити.
З давнини норковий жир вважався дуже цілющим засобом. По ефективності його вважали кращим ніж ведмежий, борсучий або гусячий. 

Жир норки властивості. Завдяки полінасиченим кислотам він має корисну дію на суглоби, м'язову масу, кістки людини. Якщо людину, при різких погодних змінах, мучать суглобові болі, цей засіб швидко їх полегшить. Доведений ефект і при варикозі, після двотижневого втирання, зменшуються набряки і стан суглобів стає помітно кращим.
У косметології норковий жир завоював популярність тим, що його використання в домашніх умовах дає такий же ефект, як і більш дорогі засоби в косметичних салонах, а економія буде суттєвою.

Переваги «норковій» косметики:
• Немає жирного блиску;
• Повне всмоктування;
• Позитивний вплив на волосся і шкіру голови;
• Відсутність фотозахисних властивостей.
В аптечних препаратах найбільш відомим і поширеним є вазелін «Норка». Проте, краще жир норки купити без добавок і домішок. У домашньому побуті багато хто користується рідким милом з жиром норки. Воно не викликає побічних ефектів і алергії. Це, звичайно, не весь перелік продуктів з цим інгредієнтом, його застосування дуже поширене. За численними відгуками, норковий жир, воістину творить чудеса.

Відгуки


Написати відгук

Рекомендуємо

5/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Ведмежий жир
80.00 грн.
TOП
Переглядів
Собачий жир
79.00 грн.
TOП
Переглядів
Жир сурка
80.00 грн.
TOП
Переглядів
Гусячий жир
74.00 грн.
5/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Козячий жир
74.00 грн.