Козячий жир

5/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Козячий жир
250.00мл
Наявність: Під замовлення
74.00 грн.

Опис

Козячий жир

З давніх часів відомі цілющі властивості козячого жиру. Про позитивний вплив козячого жиру було відомо ще в Стародавньому Єгипті, де його використовували, щоб зберегти красу й молодість. 

Козячий жир від кашлю - сухий кашель часто мучить людей протягом багатьох місяців (проявляється в нічний час). Повне позбавлення неприємного явища не завжди можливе, навіть, з допомогоб різних ліків. Проте, існує спосіб, який усуває кашель різного походження - козячий жир. Крім того, він корисний і для інших захворювань та проблем.

Властивості козячого жиру. Козячий жир застосування.
Завдяки багатому складу козячого жиру, він має широкий спектр застосування: 

- радикуліт,

- різні форми невралгії,

- неврити,

- остеохондроз, 

- артрит, 

- ревматизм суглобів,

- подагра, 

- м'язові болі,

- бронхіт, 

- кашель,

- простудні прояви,

- травми у вигляді дрібних пошкоджень і подряпин,

- знеболює, 

- пом'якшує, 

- має протизапальні, 

- бактерицидні властивості. 

Найчастіше козячий жир використовується при захворюваннях шкіри і опорно-рухового апарату, а також при глибоких ранах, шпори, опіках та інших травмах.

Косметика на основі козячого жиру дуже ефективно бореться зі старінням шкіри й усуненням її різних проблем. 
В даний час дослідження лікування козячим жиром підтвердили багатий і унікальний склад козячого жиру. Він включає в себе вітаміни С, D, Е і В, мінерали, багато ненасичених жирних кислот, біотин, кофермент, амінокислоти. Жир містить регенеруючі та імуностимулюючі засоби.
Протиревматичні та протизапальні властивості козячий жир отримав через присутність жирних кислот, наприклад, таких як капрінова. На додаток до цих інгредієнтів, козячий жир користь має через те, що містить білок, який має гіпоалергенні властивості, ненасичені жирні кислоти, багато мінеральних речовин і вітамінів. 

Розтирання козячим жиром відкриває пори, що призводить до легкого всмоктуванню поживних речовин та інших компонентів. Через насичення всіх шарів шкіри речовинами, такими як рибофлавін і пантенол - шкіра зволожується й оздоровлюється. Таким чином, якщо жир використовувати при розтиранні - допоможе позбавитися від болю в суглобах. Крім того, розтирання козячим жиром збільшує тепловий потік і активізує обмінні процеси в шкірі. 


Козячий жир купити у нас завжди дуже вигідно і просто. 

Застосування козячого жиру дає унікальний ефект: 

- видаляє пухлини, 

- усуває подразнення шкіри, 

- зволожує і вибілює шкіру, надаючи їй здоровий і красивий зовнішній вигляд.

Лактоантиоксиданти, що містяться в жирі уповільнюють процес старіння і надають шкірі еластичність і м'якість.
Крім того, вітамін О 13 або оротовая кислота, знижує або запобігає утворенню зморшок. Це впливає на синтез нуклеїнових кислот і білків - відновлює старіння шкіри.

Частина козячого жиру коензим Q10 бере участь в процесах окислення-відновлення тканин. Речовина, як правило, синтезується в людському тілі, але її кількість значно зменшується після 30 років. Крім того, ця речовина захищає клітини шкіри від пошкоджень і агресивних речовин. Зовсім недавно, коензим Q10 почали активно використовувати в різних косметичних продуктах, які спрямовані на збереження еластичності та пружності шкіри і здатні запобігти появі зморшок. 

 

Застосування для дітей 

Особливо активно застосовують внутрішній козячий жир для лікування застуди. 

Приготування і використання: Розтопити його на водяній бані, додати 20мл спиртової витяжки прополісу, помішувати до моменту випаровування спирту. Коли склад охолоне, перекласти в банку і залишити в холодильнику на зберігання. При необхідності шматочок складу трохи підігріти. Розтерти тіло дитини, укутати і укласти в ліжко.

Відгуки (2)

Рейтинг 5/5


Написати відгук

Рекомендуємо

5/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Ведмежий жир
80.00 грн.
TOП
Переглядів
Собачий жир
79.00 грн.
TOП
Переглядів
Жир сурка
80.00 грн.
TOП
Переглядів
Гусячий жир
74.00 грн.
TOП
Переглядів
Норки жир
79.00 грн.