Ведмежий жир

5/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Ведмежий жир
250.00мл
Наявність: На складі
80.00 грн.
  • 2 чи більше 75.00 грн.

Опис

Ведмежий жир

Ще з давніх часів люди виявили цілющі властивості ведмежого жиру, що використовувався як універсальні ліки - позбавляв від простудних захворювань, болей в суглобах, загоював рани, піднімав на ноги важко хворих, повертав молодість. 

Жир ведмедя був особливо популярним на Русі. У цьому немає нічого дивного, адже в безмежних лісах можна було знайти багато ведмедів. Не дарма на гербах руських міст часто зображували ведмедя.

Ведмежий жир, в лікувальному арсеналі російських вельмож і царів, посідав перше місце серед ліків. На Сході ведмежим жиром натирали молодих людей, щоб уберегти їх від хвороб. Допомагав, також,  при проказах.

 

Ведмежий жир купити в магазині Травомаркет завжди легко та вигідно.

 

В даний час сучасна медицина пояснює феноменальні властивості ведмежого жиру. По-перше, доведені його властивості: бактерицидні та протизапальні; по-друге, була виявлена практично повна відсутність холестерину; по-третє, клінічні випробування показали унікальні властивості та імуностимулюючу дію.

У ведмежому жирі присутня велика кількість олеїнової і ліноленової кислоти, вітамінів групи B, А, Е, пектини, сапоніни, макро - і мікроелементів, а також інших речовин.

Приймаючи внутрішньо 2-3 тижні, значно посиляться захисні реакції імунної системи. Організм швидко очищається від факторів, що викликають біль, пришвидшує загоєння гнійних ран, поглинаються вогнища запалення в легенях.

Жир ведмедя також використовують для лікуванні та профілактики таких захворювань як туберкульоз легенів, бронхіт, запалення легенів. Також, захищає печінку від ураження антибіотиками та іншими ліками, від впливу хімічних препаратів, що застосовуються в онкології. Компенсує перешкоди в утворенні ферментів при дієтах.

 

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

- катаральне запалення;

- бронхіт із асматичними змінами;

- важкі та хронічні форми запалення легенів;

- туберкульоз легенів;

- інтоксикація організму;

- цукровий діабет;

- захворювання шлунково-кишкового тракту;

- катаральне запалення шлунка і дванадцятипалої кишки;

- атеросклероз;

- захворювання системи серцево-судинної системи;

- гіпертонія;

- тромбофлебіт;

- порушення циркуляції крові головного мозку;

- рахіт.

 

Рекомендується використовувати при болях в спині, шиї, колінах, коли непокоять суглоби і м'язи. Жир глибоко проникає вглиб тканин, зігріває їх і швидко знімає біль, а завдяки бактерицидній, прискорює загоєння пошкоджених тканин, посилює циркуляцію крові та імунну систему.

 

Приймати внутрішньо: 

1) дорослим: 
- змішати з медом по 1 столовій ложці 2 раза на день (зранку і вечором) за 30 хв. до їди; 
- без меду, на 1/3 меньше (десертна ложка); 

2) дітям:

- пропорційно вазі (до 30 кг - чайна ложка, більше 30 кг - десертна). 

Купити в 1 клік

Відгуки (1)

Рейтинг 5/5


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

TOП
Переглядів
Собачий жир
79.00 грн.
TOП
Переглядів
Жир сурка
80.00 грн.
TOП
Переглядів
Гусячий жир
74.00 грн.
5/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Козячий жир
74.00 грн.
TOП
Переглядів
Норки жир
79.00 грн.