Жир. Купити жир в інтернет-магазині Травомаркет
Внимание! Проект ТравоМаркет продается. Подробнее

Жири

Увага! Всі позиції товарів не є лікарськими засобами!!

Щоб організм добре функціонував, ви повинні йому постачати основні поживні речовин: білки, вуглеводи та жири. Кожен з цих компонентів відіграє свою роль. 

Купити жири відмінної якості можна в нашому інтернет-магазині лікарських рослин з доставкою у всі населені пункти України.

Роль та місце жирів тваринного походження у народній медицині важко недооцінити. Їх застосовують для лікування простудних захворювань, при хворобі органів дихання та при лікуванні ран. 

Деякі покращують мислення, захищають від хвороб і навіть лікують серце. Найбільш цінними є ненасичені жири - посилюють імунітет і впливають на підтримання нормального рівня холестерину. 

В інтернет-магазині "Травомаркет" можна купити жири тваринного походження відмінної якості та по адекватних цінах. В нашому асортименті біля 12 позицій товару.

4/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Борсуковий жир
70.00 грн.
Борсуковий жир - високоефективний лікувальний препарат, який активно застосовується як у народній, так і в традиційній медицині. Натуральний жир корисний для дорослих, а також для дітей. У ньому міститься багато корисних мікроелементів, кислот, які необхідні для життєдіяльності всього організму. При..
5/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Ведмежий жир
74.00 грн.
Ще з давніх часів люди виявили цілющі властивості ведмежого жиру, що використовувався як універсальні ліки - позбавляв від простудних захворювань, болей в суглобах, загоював рани, піднімав на ноги важко хворих, повертав молодість.  Жир ведмедя..
TOП
Переглядів
Вовка жир
75.00 грн.
Вовчий жир - це незамінне поєднання білків, нуклеїнових кислот, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин які легко засвоюються людським організмом. Жир нормалізує його діяльність після перенесених важких хвороб і травм, є додатковим і допоміжним засобом при лікуванні туберкульозу легенів.&nb..
TOП
Переглядів
Гусячий жир
74.00 грн.
Гусячий жир застосовується як лікарський і косметичний засіб. Він містить триглецириди лінолевої і олеїнової кислот. Ці речовини нормалізують процеси метаболізму, зміцнюють імунітет, підвищують швидкість відновлення тканин. Гусячий жир рекомендується приймати при застуді, в однаковій кількості зм..
TOП
Переглядів
Жир акули
99.00 грн.
..
TOП
Переглядів
Жир сурка
70.00 грн.
Жир бабака, жир байбака, сурка - досить ефективний засіб при профілактиці та лікуванні туберкульозу, застуди, захворюваннь легенів і бронхів, шлунково-кишкового тракту, геморою.  Жир бабака застосування:  - допомагає в лікуванні артриту та ревматизму,&nb..
TOП
Переглядів
Жир тюленя
79.00 грн.
..
5/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Козячий жир
79.00 грн.
З давніх часів відомі цілющі властивості козячого жиру. Про позитивний вплив козячого жиру було відомо ще в Стародавньому Єгипті, де його використовували, щоб зберегти красу й молодість.  Козячий жир від кашлю - сухий кашель часто мучить людей протягом багатьох місяц..
TOП
Переглядів
Норки жир
70.00 грн.
Норка – це не тільки цінне хутро. Звичайно, норкова шуба, це мрія багатьох жінок, але людство використовує не тільки його.  Норковий жир – продукт, який успішно використовується в косметології та медицині довгий час.  Чим же він такий корисний? Жир норки (норковий жир) – унікальний ..
TOП
Переглядів
Рибячий жир
74.00 грн.
..
TOП
Переглядів
Собачий жир
74.00 грн.
..