Notice: Undefined index: custom_title in /home/c/ck67767/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_product_category.php on line 114  Product filter

Product filter

5/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Ведмежий жир
75.00 грн.
Ще з давніх часів люди виявили цілющі властивості ведмежого жиру, що використовувався як універсальні ліки - позбавляв від простудних захворювань, болей в суглобах, загоював рани, піднімав на ноги важко хворих, повертав молодість.  Жир ведмедя..
TOП
Переглядів
Горіх волоський половинки Метелики
35.00 грн.
Грецкий орех — как растет? Грецкий орех Juglans L. — это красивое дерево с роскошной кроной, богатырским стволом, одетым в толстую, как бы треснувшую кору, и приличной высотой — до 30 метров. Грецкий орех — это и плод, ядро которого имеет тонкий вкус и массу ценных питательных и лечебных свойств..
TOП
Переглядів
Жир акули
120.00 грн.
Шукаєте де купити жир акули? В інтернет-магазині Травомаркет є в наявності за кращою ціною в Україні. Купіть у нас жир акули і ми швидко доставимо його Вам додому! Жир печінки акули — це дивовижний природній засіб для зміцнення здоров'я. За різноманітність корисних речовин, що містяттьс..
TOП
Переглядів
Жир сурка
75.00 грн.
Жир бабака, жир байбака, сурка - досить ефективний засіб при профілактиці та лікуванні туберкульозу, застуди, захворюваннь легенів і бронхів, шлунково-кишкового тракту, геморою.  Жир бабака застосування:  - допомагає в лікуванні артриту та ревматизму,&nb..
TOП
Переглядів
Жир тюленя
120.00 грн.
Компанія ТРАВОМАРКЕТ продає алтайські жири: Жир тюленя. У нас Ви можете купити Жир тюленя - розфасовка 250 мл Склад: 100% жир тюленя.   Жир тюленя застосування: - захворювання суглобів, - запальних хворобах органів ШКТ, - захворюваннях бронхо-легеневої системи, - захворюв..
5/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Козячий жир
74.00 грн.
З давніх часів відомі цілющі властивості козячого жиру. Про позитивний вплив козячого жиру було відомо ще в Стародавньому Єгипті, де його використовували, щоб зберегти красу й молодість.  Козячий жир від кашлю - сухий кашель часто мучить людей протягом багатьох місяц..
TOП
Переглядів
Норки жир
75.00 грн.
Норка – це не тільки цінне хутро. Звичайно, норкова шуба, це мрія багатьох жінок, але людство використовує не тільки його.  Норковий жир – продукт, який успішно використовується в косметології та медицині довгий час.  Чим же він такий корисний? Жир норки (норковий жир) – унікальний ..
TOП
Переглядів
Рибячий жир
75.00 грн.
Шукаєте де купити риб'ячий жир? Компанія ТРАВОМАРКЕТ продає жири за кращою ціною в Україні.  Купіть у нас риб'ячий жир і ми швидко доставимо його Вам додому.    Риб'ячий жир властивості Жир - натуральне джерело вітаміну А і D, для профілактики серцево - судинних захв..
TOП
Переглядів
Собачий жир
75.00 грн.
Шукаєте де купити собачий жир? Компанія ТРАВОМАРКЕТ продає тваринні жири за кращою ціною в Україні.  Купіть у нас собачий жир і ми швидко доставимо його Вам додому.  Собачий жир - засіб, який споконвіку застосовують у народній медицині різних країн. Завдяки унікальному хімічно..