Суниці (трава)

5/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Суниці (трава)
25.00г
Наявність: На складі
20.00 грн.

Опис

Суниці (трава)

Суниця Загальне (Fragaria vesca). Інші назви: дика суниця, європейська суниця.
Її можна зустріти в лісах і на їх околицях. Суниця досягає у висоту від 10см до 25см. Квіти суниці білі. Листя зубчасті, що ростуть на довгих черешках. Ягоди червоні кулі, всім нам добре відомі. Суниця, хоча маленька і непримітна, вона знайшла застосування як лікарська рослина у традиційній медицині.

Корінь суниці використовують при проносах, а її стебла були популярним лікувальним засобом для ран. Вважалося, що плоди суниці лісової охолоджували організм, їх застосовували при болях у шлунку і гепатиті.

Дрібні плоди суниці лісової мають ніжний аромат, який нагадує запах троянд. Травники і хіміки високо цінували цю рослину і рекомендують при багатьох недугах: печінка, кров, селезінка і шлунок. Суницю приймають щоб уникнути розвитку подагри. Чай з суниці лемной є живильним засобом для організму.

Чай poziomkowa має злегка "стягує" смак, який завдяки вмісту таніну. Завдяки також того, суниці використовуються як засіб на проноси, а також як полоскання при болях в горлі. Травники часто призначають свіжі плоди суниці загальному в якості проносного.

СИРОВИНА, ЛІКУВАЛЬНІ

Листя, плоди, коріння.

ЗАСТОСУВАННЯ

Листя суниці спільного мають середні сечогінними і терпкими властивостями. Ця рослина використовується для лікування проноси і пронос.
Відваром з листя суниці загальному можна полоскати хворе горло, прикласти листя до опіків і подряпин. Плоди суниці загального призначають травники як частина дієти при таких захворюваннях, як туберкульоз, подагра, артрит, ревматизм.
Настій з листя суниці загальний застосовується внутрішньо при гіпертонії, атеросклерозі судин krwionosńych, порушенні обміну речовин.
Настій використовується також при запорах і пухлинах кровотечі. Плід суниці загального розчиняє зубний камінь і зміцнює зуби в яснах.

ВИНИКНЕННЯ І ВИРОЩУВАННЯ

Pozimka загальне поставляється з Європи і помірних зон Азії. Листя і плоди суниці загального збирають на початку літа.

ІНГРЕДІЄНТИ

Суниця загальне містить у собі дубильні речовини, слиз, цукор, фруктові кислоти, органічні кислоти (саліцилова кислота, дубильні речовини, флавоноїди, антоціани), мінерали, вітаміни B, C, K, E.

ВИКОРИСТАННЯ

ЛИСТЯ:
НАСТІЙ - Використовується на проноси, проблеми з шлунком і запалення, жовтяницю. Настій з суниці загального, він також використовується як стимулятор апетиту. Змішаний з tawułą і святого іоанна звичайним суниця загальне використовується на купірування болю має arthritic, або в поєднанні з насінням селери застосовується на рванину подагру.
ПЛІД:
СВІЖИЙ - в їжу свіжі плоди суниці на запалення шлунка, а також як поживний засіб для печінки. Фрукти гарні при konwalescencji при гепатиті. Також корисно в сполучених podgorączkowych, обидва охолодження, і вони не викликають бродіння в шлунку.
ОБГОРТАННЯ З PAP - Роздавлені плоди суниці загального наносити на місця, уражені сонцем, або на інші інфекції шкіри.
ВИНО ЖИВИЛЬНІ - Замочити плоди суниці загальне у вині для складання традиційного ліки на "підняття духу".

Купити в 1 клік

Відгуки (1)

Рейтинг 5/5


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

АКЦІЯ
 Бузина (плоди) 40г.
16.00 грн. 22.00 грн.
TOП
Переглядів
Чебрець (трава)
24.00 грн.
TOП
Переглядів
Чорниця (трава)
30.00 грн.