Буквиця лікарська

5/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Буквиця лікарська
35.00г
Наявність: Немає на складі
30.00 грн.

Опис

Буквиця лікарська

Нам мало відомо рослин, що мають таку ж широко поширену історію застосування, як буквиця лікарська.

Її користь була відома ще з часів Римської імперії, де вона вважалася панацеєю практично від усіх хвороб. В епоху Середньовіччя цій рослині почали приписувати, навіть, магічну силу. Сьогодні, буквиця як і раніше використовується в традиційній медицині та приймається як чай.

 

Буквиця властивості

Завдяки високому вмісту таніну, буквицю лікарську застосовують як в'яжучий засіб для лікування діареї, глистогінний засіб, при головних болях (у вигляді настою) і для полоскання при подразненні горла. 

Купити буквицю у нас дуже вигідно і легко

Буквиця лікарська володіє заспокійливими властивостями, знімає нервову напругу і стрес. Вона як і раніше використовується як засіб від головного і лицьового болю. У поєднанні з такими травами, як живокіст або липа, буквиця ефективна при синусовому головного болю, закладеності носа. Заспокійливі й тонізуючі властивості буквиці корисні при істерії, підвищеному серцебитті, болі в голові, невралгії та всіх нервових ураженнях. 

Буквиця має в'яжучу, зміцнюючу дію, і використовується в якості ефективного засобу при диспепсії, ревматизмі та золотусі.

 

Буквиця застосування

Буквиця лікує жовтяницю, параліч, судоми, подагру, водянку, хвороби селезінки і печінки.Слабкий настій буквиці виступає дуже прийнятним замінником чаю, і, таким чином, широко використовується у багатьох випадках. Для приготування, необхідно залити 1/2 л. окропу 1 ст. ложку висушеної трави. Слід приймати склянку цього відвару тричі на день від млосних нервових головних болів.

Щіпка подрібненої в порошок трави викликає бурхливе чхання. Порошок змішують з медом - при всіх видах застуди або кашлі, задишці, утрудненому диханні. Відваром буквиці рекомендують полоскати рот при зубному болі. Буквиця - ліки від укусів скажених собак.

Відгуки (1)

Рейтинг 5/5


Написати відгук

Рекомендуємо

TOП
Переглядів
Горицвіт (трава)
30.00 грн.
TOП
Переглядів
Медунка (трава)
25.00 грн.
TOП
Переглядів
Папороть (трава)
20.00 грн.
TOП
Переглядів
Парило (трава)
25.00 грн.