Внимание! Проект ТравоМаркет продается. Подробнее

Спеціальні пропозиції

АКЦІЯ
Аїр (корінь) 35г.
25.00 грн. 28.00 грн.
Аїр - багаторічна рослина, що росте на берегах озер, річок і ставків по всій Європі, Центральній і Східній Азії, Північній Америці. Інші назви: аїр тростинний, татарське зілля, татарська трава, ірний корінь, явер. Сировина: кореневища аїру. Аїр склад: - ефірне масло, основний інгредієнт сескві..
АКЦІЯ
Адамів корінь настойка
89.00 грн. 100.00 грн.
Настоянка адамового кореня (тамуса, бріоні, недоступня, переступня): - знімає запалення, - очищає кров, - знімає біль, - тонізує, - загоює. Чудовий засіб від ударів, які так часто трапляються у ожеледицю. У нас, також, можна купити адамів корень Адамов корінь (бріонія, п..
АКЦІЯ
Амарантова олія
444.00 грн. 471.00 грн.
Траву амаранту знають у Європі з 16-го століття. Вона була завезена з Південної і Центральної Америки, де використовувалася протягом тисяч років міфічними ацтеками та інками. "Амарант" означає "вічний". І, справді, квіти амаранту не в'януть. Ви можете тримати засушені квіти амаранту у вазі в зимовий..
5/5
Рейтинг
АКЦІЯ
Бефунгін
150.00 грн. 180.00 грн.
  БЕЗКОШТОВНА доставка Укрпоштою!! Оригінальний препарат BEFUNGIN. Країна випуску - Росія. БЕФУНГІН ВЛАСТИВОСТІ:  Бефунгін є зміцнюючим, протизапальним, регенеруючим та знеболюючим засобом. Підвищує витривалість та посилює імунітет всього органі..
АКЦІЯ
Шовковиця (листя)
16.00 грн. 18.00 грн.
..
АКЦІЯ
Барвінок
16.00 грн. 20.00 грн.
Барвінок, могильница, (Vinca minor) - є багаторічним трав'янистим рослиною.  Цвіте в кінці весни. Поширений барвінок в широколистяних лісах. Барвінок іноді вирощують як декоративну рослину. Також рослина можна зустріти в дикому стані в парках. ВЛАСТИВОСТІ Використовується частиною рослин..
Показано 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)