Внимание! Проект ТравоМаркет продается. Подробнее

Спеціальні пропозиції

АКЦІЯ
Адамів корінь настойка
89.00 грн. 100.00 грн.
Настоянка адамового кореня (тамуса, бріоні, недоступня, переступня): - знімає запалення, - очищає кров, - знімає біль, - тонізує, - загоює. Чудовий засіб від ударів, які так часто трапляються у ожеледицю. У нас, також, можна купити адамів корень Адамов корінь (бріонія, п..
АКЦІЯ
Амарантова олія
444.00 грн. 471.00 грн.
Траву амаранту знають у Європі з 16-го століття. Вона була завезена з Південної і Центральної Америки, де використовувалася протягом тисяч років міфічними ацтеками та інками. "Амарант" означає "вічний". І, справді, квіти амаранту не в'януть. Ви можете тримати засушені квіти амаранту у вазі в зимовий..
5/5
Рейтинг
АКЦІЯ
Бефунгін
150.00 грн. 180.00 грн.
  БЕЗКОШТОВНА доставка Укрпоштою!! Оригінальний препарат BEFUNGIN. Країна випуску - Росія. БЕФУНГІН ВЛАСТИВОСТІ:  Бефунгін є зміцнюючим, протизапальним, регенеруючим та знеболюючим засобом. Підвищує витривалість та посилює імунітет всього органі..
АКЦІЯ
Лопух (корінь)
30.00 грн. 35.00 грн.
..
АКЦІЯ
Жир сурка
65.00 грн. 79.00 грн.
Жир бабака, жир байбака, сурка - досить ефективний засіб при профілактиці та лікуванні туберкульозу, застуди, захворюваннь легенів і бронхів, шлунково-кишкового тракту, геморою.  Жир бабака застосування:  - допомагає в лікуванні артриту та ревматизму,&nb..
АКЦІЯ
Іван-чай
16.00 грн. 20.00 грн.
Іван-чай вузьколистий - багаторічна рослина висотою до 2 м. Він цвіте з липня по вересень, а насіння дозрівають з серпня по жовтень. Росте на легких (піщаних), середніх (суглинистих) і важких (глинистих) грунтах, віддає перевагу добре дренованим, сухим або вологим ґрунтам. Для лікування та про..
АКЦІЯ
Шовковиця (листя)
14.00 грн. 18.00 грн.
..
АКЦІЯ
Жир тюленя
79.00 грн. 100.00 грн.
..
АКЦІЯ
Каштан кінський (плоди)
22.00 грн. 26.00 грн.
..
АКЦІЯ
Барвінок
15.00 грн. 20.00 грн.
Барвінок, могильница, (Vinca minor) - є багаторічним трав'янистим рослиною.  Цвіте в кінці весни. Поширений барвінок в широколистяних лісах. Барвінок іноді вирощують як декоративну рослину. Також рослина можна зустріти в дикому стані в парках. ВЛАСТИВОСТІ Використовується частиною рослин..
АКЦІЯ
Цикорій, Петрів батіг (корінь)
30.00 грн. 35.00 грн.
Цикорій (Cichorium) - рід трав'янистих рослин із родини Складноцвітих. Цикорій - це популярна рослина, поширена по всій країні, росте на піщаних і галькових грунтах. Корінь цикорію включає в себе дуже велику кількість інуліну (до 49%), речовини, схожої на крохмаль, та з властивост..
АКЦІЯ
Чебрець (трава)
16.00 грн. 18.00 грн.
Чебрець звичайний (Thymus vulgaris L.) – вид рослин, що належать до сімейства губоцвітних. Трав'яниста рослина, що походять з країн басейну Середземного моря. В даний час вирощується в багатьох країнах Європи та Америки, а також в Україні, де цвіте з червня до липня. Його особливістю є не..
АКЦІЯ
Валеріана (корінь)
14.00 грн. 20.00 грн.
Валеріана лікарська (Valeriana officinalis) Місцеві назва — маун, кадило, горобинка. Валеріана лікарська може досягати висоти 1.2 метра. Її кореневища жовто-коричневі. Стебла оброслі листям із загостреною формою, має від 7 до 10 пар листків. Валеріана має білі к..
Показано 1 по 13 із 13 (всього сторінок: 1)