Про нас


При підготовці даної сторінки, спершу, була ідея виставити сюди реальні відгуки покупців та відвідувачів магазину - тим самим, кожен бажаючий, на основі цього, зміг би сам оціними чи варто, і чому саме, мати з нами справу.

Але, оскільки, сама система інтернет-магазину дозволяє залишати відгуки та коментарі по кожній одиниці товару, ми вирішили дати більш ніж розгорнуту відповідь на питання: хто?, що?, де?, коли? і для чого?

Відверто кажучи, ми самі не є любителями та поціновувачами довгих та, інколи, нудних мануалів, але, оскільки, ви вже дочитали до цього місця - вам, все ж таки, цікаво, що ж насправді коїться за кольровою картинкою сайту.

Іншими словами, ласкаво просимо до "польової кухні", або ж у будні інтернет-магазину "Травомаркет".  

 

1. Що ви продаєте? Навіщо, і в якій ситуації це купують?

В продажі є лікарські рослини, жири тваринного походження, олії рослинного походження, настойки лікарських трав, чаї та збори рослин. Тут варіантів кілька: лікування хвороб, профілактика захворювань, коли в чаї цінується смак, аромат та користь від вживання, або ж як подарунок близьким.

 

2. Яку проблему в житті ваш продукт вирішує?

Природньо, що кожен із нас хоче бути здоровим та щасливим. І тут важко посперечатися, що ці речі є надзвичайно взаємопов'язані. Замовивши, необхідний товар, у нашому магазині - ви можете, дісно, покращити стан власного здоров'я.

 

3. Чому клієнти купують саме ваш продукт?

Плюси нашого товару: ціна та якість + простота і оперативність замовлення. Мінуси нашого товару: читайте у відгуках (ніхто не є ідеальним, проте, ми до цього прагнемо і сміливо йдемо широкими кроками). 

  ))

4. Розкажіть, як упакований продукт?

Жири, настойки та олії (холодний віджим) - у склянних банках по 250, або 100 мл., інші одиниці товару: збори трав, чаї, корінь, кора, цвіт, трава, плоди, насіння – поліетиленова або паперова упаковка, вагою, яка зазначена, безпосередньо, на сторінці самого товару. Для відправки, товар ще упаковується у картонну коробку, а склянна тара – у пухирцеву, захисну плівку.

 

5. Розпишіть за етапами або за логічними елементами суть вашої роботи.

Ми заготовляємо, сушимо, закуповуємо, складуємо, фасуємо та упаковуємо товар. Суть нашої співпраці: доставка товару із нашого складу у ваші руки. Із логічною послідовністю цього процесу можна ознайомитись тут (оплата), і тут (доставка)

 

6. Порівняйте товар з аналогами? Чесно вкажіть переваги і недоліки.

На території України є чимала кількість інтернет-магазинів, які, так чи інакше, мають відношення до купівлі-продажу лікарських рослин. Серед них є кілька, які дійсно варті уваги та із якими ми співпрацюємо вже не один рік. Чесно кажучи, сам процес збору, зберігання та упаковки рослин (або їх частин) мало чим відрізняється у кожного магазину. Різниця є у місці, де проходить сам збір та вже у процедурі обробки замовлення і швидкості та цілісності доставки до клієнта.

Наші переваги:

- екологічно чиста сировина товару

- реально лояльна цінова політика

- наш менеджер завжди "на телефоні"

- висока швидкість обробки замовлення

- функція на сайті "купити в 1 клік" та можливість замовити зворотній дзвінок

Наші недоліки:

- ми, поки що, працюємо з малими об'ємами

(завжди залишаємо місце для ваших уточнень та зауважень)

 

7. Де, і ким заготовляються рослини?

Щодо самих лікарських рослин, то більшу їх частину ми заготовляємо власними силами. Кілька разів у рік виїжджаємо на дійсно чисті та віддалені від доріг, смітників, промислових зон місцевості Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей, для збору сировини. Маючи чималий досвід, ми не перестаємо консультуватись із фітотерапевтами та народними цілителями. Частину продукції закуповуємо у інших заготівельників із якими співпрацюємо вже від 1 до 3 років. Збори трав і чаї - частина із власного підбору, частина - тих заготівельників, про яких мова йшла вище.

 

8. Хто виробник жирів, олій та настоянок?

В недалекому майбутньому плануємо з партнерами запустити власну лінію виготовлення олій рослинного походження. Проте, поки що весь товар постачається напряму (у досить великих розмірах - працюємо на опт) від виробників: Київ, Крим та Росія.

 

9. Як виглядає транспортування товару?

Під час збору сировини, для її перевезення на територію складу та для постачання жирів, олій і настоянок  нам допомагає наш незамінний Volkswagen LT 28 2005 року випуску. Доставку до покупця здійснює компанія перевізник.

 

10. Як продукт зберігається на складі?

Площа складу становить 46 м2.  Товар міститься (в очікуванні клієнтів))) на спеціальних стелажах, в коробках, палетах або мішках, склянна тара - у коробках.

 

11. Як називається компанія? Чому Ви вибрали таку назву?

Чому Травомаркет? Все геніальне є досить простим. В силу того, що ми займаємось торгівлею травами - наш магазин і носить одноіменну назву -  ТРАВОМАРКЕТ. Обирали співзвучний домен, верх, як завжди, у цьому плані взяла ідея SLAXOR(а).

 

12. Дайте кілька формулювань сфери діяльності.

Займаємось продажем (роздріб та дуже дрібний опт) трав, плодів, насіння, коріння, листя, цвіту, жирів, настоянок, олій, чаїв, зборів трав та супутніх товарів. Також купляємо окремі види товару (у перевірених постачальників). І як пафосно, можливо, це б не звучало – приносимо у ваш дім здоров'я та гарний смак.

 

13. "Розріжте" свій бізнес по регіонах і країнах.

Продаж здійснюємо по всій території України, доставку здійснюємо у всі населені пункти, де є відділення компанії перевізника: Нова Пошта, Укрпошта, Гюнсел, тощо.

 

14. "Розріжте" свій бізнес по каналах продажів.

Основний канал продажу – сайт інтернет-магазину. Форуми, площадки оголошень, соціальні мережі.

 

15. Як з'явилася ідея? Що привело вас в цей бізнес?

Практика використання рослин для профілактики та лікування різних болячок у нашій сім’ї існує вже не одне покоління. Бажання поширити власний досвід та вдосконалити вміння і знання завжди спонукали до створення невеличкої сімейної справи, сімейного бізнесу. Все тільки починається…..

 

16. Розкажіть історію по кроках і віхах розвитку.

Пам’ятаю, як ще в шкільні роки наш вчитель історії влаштував вдома пункт прийому лікарських рослин. Ми здавали йому бузину, липу, шипшину, глід, лист суниць, малини, смородини, кропиви. «Заробляли» якісь копійки, і одразу купляли собі різні ласощі.

З часом, питання конвертації рослин на гроші, і грошей на рослини поставало все частіше і частіше.  

Спершу, час від часу, торгівля велась на місцевих ринках, через форуми та інтернет площадки безкоштовних оголошень.

В 2012р. зверстали простий сайт, закупляли статті, посилання та рекламу. Винайняли склад.

В 2015р. перейшли у формат сучасного, потужного, багатофункціонального інтернет-магазину.

 

17. Які цифри вашого бізнесу: оборот і прибуток?

«Працюємо на ім’я, а не на гаманець». Для нас це, далеко, не пусті слова, адже ми не гонимось за надприбутками. Враховуючи витрати на заготівлю, закупівлю товару, транспортування, упаковку, утримання складу та авто, підтримку і розвиток сайту інтернет-магазину – співвідношення обороту і чистого прибутку коливається в межах 2:1 (продажа на 2 грн. – дає 1грн. прибутку). Хоча, в силу сезонності, така формула  може досить різнитись.

 

18. Які цифри вашого бізнесу: кількість товару в асортименті?

Кількість асортименту може коливатись як в одну, так і в іншу сторону. Загальна цифра товару - в межах 500-700 одиниць.

 ))

19. Які цифри вашого бізнесу: кількість проданих одиниць?

Загальна кількість, враховуючи офлайн та онлайн реалізації – більше 10000 одиниць. Проте, продажі через даний інтернет-магазин дещо скромніші. Станом на 5.08.2015 – 212 (без врахування опту).

 

20. Які цифри вашого бізнесу: кількість співробітників

Сім’я. 3 чоловік.

 

21. Які цифри вашого бізнесу: кількість клієнтів?

Біля 600 чоловік.

 

22. Які цифри вашого бізнесу: кількість відвідувачів сайту, зареєстрованих користувачів?

Відвідуваність до 100 користувачів в добу, кількість переглядів сторінок - 220. Кількість зареєстрованих користувачів – 112.

 

23. Які цифри по часу доставки ви можете навести?

Ми намагаємось передати замовлений вами товар до відділення служби доставки (перевізника) в самий день замовлення. Термін надходження продукту до вашого населеного пункту, у робочі дні  - до 48 годин.

 

24. Звідки родом?

с.Синьків

 

25. Ваш сімейний статус?

Неодружений

 

26. Предки і рід (сімейна справа)?

Мати – вчитель по життю та покликанню, зараз на заслуженому відпочинку, батько – лаборант, мега-трудяга, зараз пенсіонер.

 

27. Освіта.

Вища, магістр політології.

 

28. Кар'єра (досвід в даній сфері та інших сферах)?

Вчитель в школі

Агентство нерухомості

Журналіст

 

29. Ваші хобі та захоплення.

 Нетрадиційна медицина, лікування травами, рибалка, читання книг різної тематики, сфера нерухомості, інтернет-комерція.

 

30. Ваші інші бізнеси і проекти.

Блог на тему нерухомості, Обласний портал новин. WEB-студія. 

 

31. Яка ваша найбільша угода.

24 листопада 2014р. продали 5 тон цвіту бузини громадянам Польші.  

 

32. Опишіть найбільш складну угоду.

Майже кожна угода по опту.

 

33. Які питання задають вам клієнти найчастіше?

- де гарантії, що мене «не кинуть» при передоплаті?

- у вас якісний продукт?

- можете проконсультувати, як приймати……….. (ми не здійснюємо консультацій по рецептурі!!)

- яка вартість доставки?

тощо.

 

34. Опишіть найбільш вдалі акції, які ви проводили.

Безкоштовна доставка, 1+1=3

 

35. Даруйте своїм клієнтам подарунки і в якому випадку?

Індивідуально, для постійних клієнтів

 

36. Впроваджена у вашій компанії програма лояльності?

Так.

 

37. Як ви збираєте зворотний зв'язок від клієнтів?

Відгуки на сайт, реєстрації на сайті, через групи соціальних мереж.

 

38. Як ви працюєте з претензіями і рекламаціями?

див.Правила користування інтернет-магазином.

 

39. Чи є у вашому бізнесі поняття "легкого входу"?

Суперечливе питання. Притримуємось думки, що успіх можливий післі того, як ви витратите на обрану справу 10 000 годин. Ми сміливо наближаємось до цієї цифри. «Легкий вхід» (купив кілограм арніки – продав у роздріб через прощадку безкоштовних оголошень) обов’язково призведе до «легкого виходу». Ця справа любить відповідальність, працьовитість, а по-іншому -  ніяк.

 

40. Кількість відгуків на сайті.

Біля 50.

41. Частка постійних клієнтів та клієнтів, що прийшли за рекомендацією в загальній структурі виручки.

Біля 30%.

 

42. Які традиції і правила існують у вашій компанії?

Правило: завжди міняємо постачальника при, хоча б, єдиному негативному відгуку по його продукції.

Традиція: після колективного збору лікарських рослин – цілий тиждень вихідний.

 

43.Чи є у вас свій брендований транспорт?

Якщо врахувати наліпку на LT-28 – то є))

 

44. Чи є у вас брендована сувенірна продукція?

Плануємо.

 

45. Чи працюють з вами унікальні, єдині у своєму роді фахівці?

Часто відточуємо майстерність складання чаїв та зборів трав, враховуючи поради та рецептури старожилів та знавців траволікування. Переконані, що, навіть, такі невеликі нюанси вартують більше ніж тони матеріалу із просторів інтернету.