Омела біла

5/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Омела біла
50.00г
Наявність: Немає на складі
34.00 грн.

Опис

Омела біла

Омела (лат. Víscum) - вічнозелене чагарникова рослина, рід полупаразитных чагарників. Інші назви: мала, дубові ягоди, пташиний клей.

Омела є зеленим сферичним чагарником, який росте на деревах. Нам, без сумніву варто знати, і скористатися цілющими властивостями омели . Трава омели в основному використовується в лікуванні гіпертонії, атеросклерозу, хвороб, викликаних менопаузою.

Омела купити відмінної якості можна в нашому інтернет-магазині лікарських рослин з доставкою у всі населені пункти України.

Склад омела залежить від дерева, де вона паразитує.
Лектини, полісахариди, цукрові спирти, амінокислоти, фітостерини, пептиди є найбільш коштовним інгредієнтами омели. Цей багатий набір цінних речовин дає омели різні властивості.

Омела властивості
Омела з давніх часів вважалася засобом унікальним. Її цілющі властивості і дія, що вперше описано Теофрастом, учнем Арістотеля. В Європі, протягом дуже довгого часу вважалося, щоб омела - найбільш ефективний препарат проти епілепсії.
В Японії, з омели робили препарати проти жіночого безпліддя. Сьогодні, омела має дещо інше використання.

Омела сечогінний і седативний засіб. Вона збільшує частоту серцевих скорочень, розширює кровоносні судини і знижує кров'яний тиск. Розташовані в траві лектини та вискотоксины знищують ракові клітини, стимулюють імунну систему. Склади з омели, в основному, використовуються в лікуванні гіпертонії, серцевого ритму, атеросклерозу, при порушеннях менструального циклу.

Як збирати і зберігати омелу?
В Україні є три види омели, з яких найбільш популярним є дещо незвичайні, що ростуть в основному на листяних деревах. Особливо цінуються рослини, які збирають з дуба і яяблони тому що вони мають більше лектинів.

Збір відбувається з грудня по березень. Лікарською сировиною є листя і тонкі стебла без фруктів (білі липкі кулі), які поділяють відразу після зриву рослини. Сушити при температурі не вище 25 ° C, - рослина зберігає всі цінні речовини. Правильно висушена трава повинна мати зелений або жовто-зелений колір. Потім необхідно упакувати в паперовий мішок і зберігати в добре провітрюваному приміщенні.

Омела застосування. Це корисно для вас. Ложку подрібненої рослини залити склянкою кип'яченої теплої води і дати постояти 30-60 хвилин. Процідити і пити 2-3 рази на день 1/3 склянки - допомагає знизити і регулювати кров'яний тиск, зменшує гіперактивність і дратівливість, що відбуваються під час менопаузи.

Рекомендують використовувати сидячу ванну в якості доповнення в лікуванні вагінальних виділень і запалення статевих органів.
Активні речовини (глікопротеїни), отримані з омели використовуються в складах ліків, що використовуються в лікуванні пухлин і раку, хронічних захворюваннях суглобів.

Опис продукту, має виключно інформаційний характер. Перед використанням радимо проконсультуватися з лікарем!

Відгуки (1)

Рейтинг 5/5


Написати відгук

Рекомендуємо

TOП
Переглядів
Береза (лист)
15.00 грн.