Гарбузова олія

TOП
Переглядів
Гарбузова олія
250.00мл
Наявність: Немає на складі
124.00 грн.

Опис

Гарбузова олія

Олія з насіння гарбуза дуже популярний інгредієнт в рецептах країн Європи. Традиційний спосіб виготовлення гарбузової олії до цих пір практикується в Україні, Словенії, Румунії, Хорватії, Угорщини та Австрії. 

Гарбузова олія корисна для людини, тому що містить багато поживних речовин для підвищення здоров'я, особливо незамінні жирні кислоти і деякі вітаміни і мінерали в малих кількостях.

Олія насіння гарбуза сьогодні виробляється з насіння багатьох сортів гарбуза. Але, традиційно виготовляється з насіння гарбуза звичайного. 


Властивості
Розглянемо лікувальні властивості олії насіння гарбуза.

Гіпотензивна - має здатність знижувати кров'яний тиск.
Кардіо-захисна - захист серцево-судинної системи від захворювань.
Антиоксидант - містить багато вільних радикалів, поживних речовин.
Сечогінна - масло має сильну сечогінну дію.
Збільшує виробництво молока матері.
Антипаразитарна
 - допомагає тілу в боротьбі з глистами.
Антиревматична - зменшує запалення через потужні незамінних жирних кислот.
Анти-безсоння - це масло може допомогти людині швидше заснути. 
Протизапальна - зменшує запалення у всьому тілі.
Тонік простати - гарбузова олія є одним з найпотужніших тоніків простати для чоловіків. Підвищує здоров'я простати і захищає її від доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ).
Пом'якшувальна - зволожує шкіру.
Протинабрякова - працює проти рідини, що накопичується в організмі.
Масло також може бути корисним при циститі сечового міхура і сечових розладах.

Якщо Ви вирішили купити гарбузова олія з доставкою по всій Україні - ми допоможемо. Якщо ще більше хочете переконатися в її користі - йдемо далі...

Використання і користь для здоров'я гарбузової олії

1. Гарбузова олія для шкіри
Масло має приємний горіховий смак. Воно може бути застосоване місцево, тобто безпосередньо на шкіру. Візьміть кілька крапель цієї олії і застосуйте його на шкіру. Це зволожує шкіру і робить її свеежее. Олія насіння гарбуза забезпечує шкіру вітаміном Е, антиоксиданти і незамінними жирними кислотами (жирами) разом з каротиноїдами, які необхідні для здорової шкіри. Тому гарбузова олія підвищує здоров'я шкіри і сприяє більш ефективному функціонуванню.

2. Гарбузова олія при втрати волосся
Замість застосування цього густого і "щільного" масла на волосисту частину голови, краще використовувати його в якості харчової добавки в раціоні. Беручи гарбузова олія можна припинити втрату волосся у чоловіків. Олія насіння гарбуза має деякий вплив на тестостерон і андроген, обидва з яких відіграють важливу роль у втраті волосся. Це може мати DHT (dht), який може допомогти у втраті волосся. Приймайте 1 чайну ложку олії насіння гарбуза в поєднанні з дієтою і слідкуйте за результатами.

3. Позбавтеся від кишкових паразитів
Можна спробувати це гарбузова олія і для того, щоб позбутися від паразитів, "процвітаючих" в кишечнику - аскаридов. Додайте 1 чайну ложку олії насіння гарбуза в салати та інші страви (не нагріваючи масло). Масло працює, якщо воно містить кукурбітин (гіркі сполуки в насінні).

4. Антиоксидантна здатність
Беручи гарбузова олія в раціон, ми отримуємо багато антиоксидантів, які містяться в насінні. Поряд з цим, воно також впливає на рівні інших відомих антиоксидантів в організмі. Це створює синергетичний ефект, коли поживні речовини з однієї їжі збільшують потужність антиоксидантів з іншого продукту.


5. Гарбузова олія для лікування артриту
Додаток 1 чайної ложки олії насіння гарбуза в раціон може мати вплив на зменшення болю в суглобах. Натуральне масло працює аналогічно багатьом нестероїдних протизапальних препаратів для зняття болю, викликаної артритом. Цей ефект пояснюється антиоксиданти, які запобігають пошкодження вільних радикалів в організмі, а також зменшують запалення.

6. Серцево-судинна система
Застосування гарбузового масла має позитивний вплив на ліпідний профіль плазми, що дуже важливо для серцево-судинної системи. Це масло також має ефект зниження тригліцеридів, які також мають позитивний вплив на здоров'я серця.
Олія насіння гарбуза надає захисну дію на серце і аорту. Воно сприяє виробництву NO (оксиду азоту), що призводить до зниження артеріального тиску і невимушеному потоку крові.
Слід зазначити, що гарбузове масло багате жирами. Так що треба застосовувати його в помірних кількостях.

7. Вплив на сечову систему
Олія насіння гарбуза зменшує тиск на сечовий міхур, сприяє вивільнення надлишкової води, що зберігається в тілі за рахунок збільшення діурезу. Це може також запобігти утворенню каменів у нирках і зменшити печіння під час сечовипускання, яке відбувається час від часу.
Цей ефект можна спостерігати при прийомі гарбузового масла всередину, або через масаж над нижньою частиною живота.

8. Доброякісна гіперплазія простати (ДГП)
ДГПЗ є станом, у якому є збільшення передміхурової залози, не викликана раком. Таким чином, це доброякісна пухлина. Нерегулярні сечовипускання порушує сон, що позначається на здоров'ї, коли це триває протягом тривалого часу.
Олія насіння гарбуза призводить до поліпшення здоров'я і розміру передміхурової залози і звільнення від симптомів ДГПЗ. 

Побічні ефекти, безпечна дозування і токсичність. Проблем з вживанням гарбузового масла немає, також невідомі і протипоказання при взаємодії з ліками. Масло можна безпечно наносити безпосередньо на шкіру нерозбавленим. Також безпечно приймати "з допомогою рота" (пити). Тим не менш, не варто використовувати гарбузова олія в якості рослинної олії, тому що тепло руйнує корисні речовини і лікувальні властивості (то робить масло практично марним, і ще більше шкідливим із-за впливу гідрогенізованих жирів і молекул, які утворюються з теплом).
Треба переконатися, що олія насіння гарбуза холодного віджиму. Інші види рослинних масел шкідливі, і навіть можуть містити канцерогенні сполуки та токсичні домішки.

 

Харчова і лікарська інформація
Олія насіння гарбуза є локомотивом харчування. Масло не 100% жир, який дуже рідко зустрічається серед масел. Це масло особливо багате на білки (амінокислоти). Концентрація жиру в гарбузовій олії становить лише близько 30 - 50%. Коли масло фільтрують, воно може втратити більшу частину своєї дієтичної клітковини і деяких поживних речовин, але це робить його більш відповідним для місцевого застосування.

Гарбузова олія містить у собі: 

Вуглеводи, 

Білки, 

Жири,

Харчові волокна,

Цукор,

Вітамін А,

Тіамін (B1),

Рибофлавін (В2),

Нікотинова кислота (В3),

Пантотенова кислота (В5),

Піридоксин (В6),

Біотин (B7),

Фолієва кислота (В9),

Вітамін В12,

Вітамін С,

Вітамін Д,

Вітамін Е,

Калій,

Натрій,

Залізо,

Кальцій,

Магній,

Фосфор,

Цинк,

Марганець,

Мідь,

Селен,

Фітостероли.

Олія насіння гарбуза містить багато видів каротиноїдів, таких як бета-каротин і лютеїн. Бета-каротин є формою вітаміну А. Каротиноїди корисні для шкіри і також як протираковий засіб. Крім цих речовин, існує безліч інших хімічних властивостей, які мають значення. Олія насіння гарбуза містить найбільшу кількість бета-каротину з усіх рослинних масел. 

На сьогоднішній день знайти гарбузову олію не становить праці. Але купити гарбузову олія гідної якості і за адекватною ціною - завдання вже складніше. Саме цю проблему вирішує наш інтернет-магазин. Тут, без проблем можна замовити необхідний Вам продукт і ми організуємо доставку по всій Україні. 

Будьте здорові!!

Відгуки


Написати відгук