Масло волоського горіха

TOП
Переглядів
Масло волоського горіха
250.00г
Наявність: Немає на складі
88.00 грн.

Опис

Масло волоського горіха

Олія волоського горіха, або ж горіхове масло роблять з волоських горіхів. В залежності від сорту волоських горіхів, є кілька видів горіхового масла. Це хороше джерело Омега-3 жирних кислот, які є незамінними для огранізму людини.

Олія волоського горіха має горіховий смак і легкий аромат. Масло волоського горіха робить приємним базове масло (термальні масла), яке використовують для масажу та в ароматерапії. Воно використовується в якості косметичного інгредієнта в багатьох продуктах догляду за шкірою. Це масло має велику поживну цінність, тому його безпечно приймати в раціоні.

Горіхову олію отриманують з допомогою екстракції розчинником або при холодному пресуванні. Органічне масло волоського горіха холодного віджиму є найкращим для здоров'я. 

 

Властивості
Олія волоського горіха володіє наступними лікувальними властивостями, які роблять його корисним для особистого використання, так і в якості інгредієнта в лікарських засобах (навіть, домашніх засобах).

Антисептичні – зменшує ризик підхопити інфекцію у відкриту рану.
Протизапальні – через Омега-3 жирні кислоти в олії волоського горіха.
Антибактеріальні – вбиває багато бактерій.
Антигрибкові – олія волоського горіха є сильним антигрибковим засобом.
Проносні – сприяє регулярному випорожненню кишечника.
Знеболювальні – природне знеболювальне.
Знижує ризик розвитку високий рівень тригліцеридів у крові.
Антистаріння – може уповільнити процеси старіння зсередини.
Регенерація шкіри – сприяє регенерації клітин шкіри.
Тонік шкіри – сприяє підтягненню шкіри, бореться з в'ялою шкірою.
Пом'якшувальні – зволожуючий засіб тонкої шкіри.
Анти-рак – масло волоського горіха має потенційні протиракові властивості щодо широкого спектра ракових захворювань (завдяки Омега-3 жирним кислотам та іншим фітонутрієнтинам).
Антиоксидант.
Втрата ваги – олія волоського горіха сприяє втраті зайвої ваги, за дією - схожа на зелений чай.
Розчинник – видаляє фарбу.

 

Використання і користь для здоров'я
1. Масло волоського горіха для обробки деревини
Додати 1/3 олію волоського горіха до 2/3 бджолиного воску. Використовуйте цю комбінацію для полірування дерев'яних виробів (дерев'яні ручки, меблі, дошки). Ця суміш надасть приємний матовий відтінок.

2. Олія волоського горіха, як розчинник фарб
Масло волоського горіха є для багатьох художників натуральним, нетоксичним та без шкідливих випаровувань, засобом. Воно розчиняє фарбу з кисті повністю, що не залишає абсолютно ніяких слідів попереднього кольору на кисть.

3. Горіхова олія для здорової шкіри
Масло волоського горіха можна застосовуватися в чистому вигляді (нерозведену) на шкірі. Регулярне нанесення невеликої кількості масла волоського горіха може забезпечити такі переваги для здоров'я шкіри:

- Зменшує ознаки старіння, переважно зморшки. Нанесіть його на зморшки шкіри, і масажуйте круговими рухами. Це, насправді, дуже хороший засіб від зморшок в районі очей, де шкіра дуже тонка і легко піддається зморшкам.
- Захищає шкіру від пошкодження вільними радикалами – якщо регулярно застосовувати олію волоського горіха, шкіра отримуватиме багато антиоксидантних сполук, що зберігаються в жировому прошарку під шкірою. 
- Позбавляє від грибкових інфекцій шкіри - олію застосовують при грибкових інфекцій, таких як стригучий лишай, мікоз та кандидоз. Можна змішати її з кокосовим маслом, або маслом орегано, які, також, є потужними протигрибковими засобами.

 

4. Олія волоського горіха для волосся
Масло волоського горіха можна наносити безпосередньо на волосся, щоб зробити його більш гладким та здоровим. Тим не менш, можна отримати велику користь для здоров'я, беручи горіхову олію в раціон. Чому? Причина в тому, що масло волоського горіха має дуже високий вміст Омега-6 жирних кислот (лінолева кислота). Омега-6 діє як фактор росту волосся, а дефіцит Омега-6 може призвести до уповільнення росту волосся.

Скільки приймати олії для поліпшення росту волосся?

Близько 1-3 г на день можуть призвести до позитивних результатів.
До олії волоського горіха можна додати яєчний жовток - поживний засіб для волосся. Поживні речовини яєчних жовтків краще всмоктуються в шкіру голови при наявності корисних жирних кислот олії волоського горіха. Ця речовина проникає у волосяні фолікули і підвищує вміст білка волосся. Наше волосся в основному складаються з білка і води, тому ця процедура дуже допомагає.

5. Олія волоського горіха в рецептах 
Олія волоського горіха використовується в багатьох рецептах коли вам потрібен горіховий смак (використовують в кондитерській сфері, або в якості заправки для салатів). Додавши кілька крапель цієї олії в тісто, хліб матиме приємний горіховий запах. 

6. Олія волоського горіха покращує здоров'я печінки
Олія волоського горіха допомагає при жировій дистрофії печінки. Масло волоського горіха зупиняє накопичення ліпідів (жирів) у клітинах печінки. Проте людям з таким серйозним захворюванням печінки, як гепатит слід уникати прийому масла внутрішньо.

7. Олія волоського горіха для масажу 
Простий масаж з маслом волоського горіха знімає артритні болі, м'язову біль ( м'язових вузлів). Це масло є природним анальгетиком і при зовнішньому застосуванні, зменшує больові відчуття.

8. Олія волоського горіха знижує рівень тригліцеридів і холестерину
Масло волоського горіха значно знижує рівень тригліцеридів у крові. Такий ефект не є досить частим, оскільки більшість олій мають сильний ефект на зниження рівня холестерину, але тільки помірний ефект на тригліцериди. 

Слід використовувати олію волоського горіха страви без нагрівання. Коли горіхове масло нагрівається, воно втрачає більшу частину своїх живильних та антиоксидальних властивостей.
Також, масло волоського горіха сприяє зниженню рівня холестерину.

Інші переваги для здоров'я олії волоського горіха

Масло волоського горіха може допомогти у зниженні запалення по всьому тілу, допомагає боротися зі стресом. Воно також може поліпшити розумові здібності.
 

У нас можна купити горіхову олію (купити масло волоського горіха) з швидкою доставкою доставкою по всій Україні.

Живильні та цілющі властивості
Олія волоського горіха, окрім жирних кислот, містить дуже мало вітамінів і мінералів. Тим не менш, в ній міститься багато мікро-поживних речовин в малих концентраціях, що  мають потужні переваги для здоров'я. З усіх видів жирів, це, в основному, насичені жири і ненасичені жири.

 

Відгуки


Написати відгук