Золотий корінь (настойка)

TOП
Переглядів
Золотий корінь (настойка)
250.00мл
Наявність: На складі
79.00 грн.

Опис

Золотий корінь (настойка)

Родіолу рожеву (Rhodiola rosea) також називають "Золотий корінь". Вона вважається в народній медицині "травою для жінок", через значні цілющі властивості на психічне та емоційне здоров'я, особливо необхідне жінкам.

Традиційно, родіола використовувалася для:

- поліпшення настрою,

- фізичної та розумової працездатності,

- допомагала впоратися з напруженим життям,

- відновлення після важких психічних розладів,

- поліпшення настрою

- зняття депресії

- зниження синдрому хронічної втоми

- при захворюваннях, пов'язаних зі стресом

- поліпшення уваги і пам'яті

- гармонізації ендокринної системи


Склад: родіола рожева, коріння 34% спирту.

Купити настоянку золотого кореня у нас можна з доставкою по Україні

Застосування: 5-8 крапель 2-3 рази на день розвести в невеликій кількості води, приймати за 30 хвилин до їжі. Терапія триває 3 тижні або, принаймні, коли бажано або необхідно.

Об'єм: 250 мл

У Середній Азії, родіола рожева вважалася ефективним засобом від застуди і грипу - профілактика, а також лікування. Ряд досліджень екстракту родіоли рожевої показали, що він підвищує фізичну працездатність і значно скорочує час відновлення під час фізичних вправ високої інтенсивності.

Золотий корінь має можливість допомогти організму під час стресу, особливо серцевого стресу. Також, настоянка зводить до мінімуму серцево - легеневу дисфункцію і корисна для запобігання та мінімізації окисного пошкодження підшлункової залози і серця, викликаних надлишком стресу.

Настоянка родіоли також, посилює протипухлинний ефект і допомагає в регенеративному процесі імунної системи. Настоянка золотого кореня скорочує час відновлення пригнічених білих кров'яних клітин після хіміотерапії або променевої терапії.

Родіола корисна і в умовах депресії, шизофренії шляхом збільшення серотоніну і зменшуючи ензими, що відповідальні за деградацію моноамінів, моноаміноксидази і катехол-О-метилтрансферази.

Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік