Горобина червона

TOП
Переглядів
Горобина червона
50.00г
Наявність: На складі
20.00 грн.

Опис

Горобина червона

Горобина - чагарник, поширений по всій країні, може сягати декількох метрів у висоту. Він росте в лісах і парках, а вздовж доріг і вулиць міст - як декоративна рослина. Квітки дрібні, вершкові, зібрані в парасольках. Цвіте в травні або червні. Червоні плоди дозрівають з липня по листопад.
Інші назви: горобина, рябчика.

Містить лікарські речовини:
Квіти горобини містять органічні кислоти, такі як яблучна кислота, лимонна кислота, янтарна кислота, винна кислота, сорбінова, каротиноїди, гіркі речовини, таніни, досить багато вітаміну С, ефірна олія.

 

Горобина купити відмінної якості можна в нашому інтернет-магазині лікарських рослин з доставкою у всі населені пункти України.

Горобина властивості:
- сечогінні
- протизапальні

Горобина застосування
Горобина збільшує секрецію сечі і дезинфікує сечові шляхи. Вона корисна при запаленні вен верхніх і нижніх кінцівок, геморої, гастриті, дванадцятипалої кишки та тонкої кишки.
Крім того, горобину застосовують при захворюваннях печінки, жовчного міхура. Плоди є багатим джерелом вітаміну С.
Квіти горобини відносно слабо вивчені, вони відомі тільки тим, що мають слабку сечогінну і послаблюючу дії, а в народній медицині рекомендуються при запорах у дітей. Як правило, квіти додають в трав'яні суміші.

 

Дія і побічні ефекти!
Споживання сирих плодів горобини може викликати в кінцевому результаті блювання або діарею. Кислота розкладається легко під час приготування їжі і сушіння. 

Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Рекомендуємо

4/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Болиголов (трава)
35.00 грн.
TOП
Переглядів
Ліщина (кора)
20.00 грн.
TOП
Переглядів
Печіночниця (трава)
20.00 грн.