Фіточай "Проти алергії"

TOП
Переглядів
Фіточай "Проти алергії"
100.00г
Наявність: Немає на складі
25.00 грн.

Опис

Фіточай "Проти алергії"

Алергія є одним із найбільш поширених захворювань в Україні. Суть її полягає в тому, що імунна система не функціонує належним чином, і вважає шкідливими факторами пилок, пилові кліщі, лупу тварин, окремі продукти харчування, отруту комах та хімічні речовини.

Кожен з цих алергенів атакує організм людини певним чином: включаються різні захисні механізми (сльозотеча, риніт, діарея). Алергія являє собою тип гіперчутливості організму, оскульки у «нормальній» ситуації, ці реакції не повинні відбуватися.

Алергіки не можуть насолодитися різними процедурами. Хімічні речовини не є кращим рішенням, бо тільки намагаються усунути симптоми захворювання, в той час як залишається серйозне порушення фмунної системи в організмі. Тимчасово пригнічені фізичні симптоми незабаром повернуться. Вони мають для людини певне значення, а саме повідомляють, що всередині тіла відбувається щось ненормальне.

Ці порушення можуть бути виправлені з допомогою трав. 

Пропонуємо вам купити фіточай "Проти алергії" з екологічно чистих трав зібраних у гірських районах Івано-Франківської області. 

Склад чаю: 

- глуха кропива, 

- пустирник, 

- валеріана корінь, 

- хвощ, 

- кукурудзяні рильця, 

- звіробій, 

- шипшина, 

- ісландський мох, 

- м'ята, 

- лист кульбаби, 

- фіалка.

Відгуки


Написати відгук