Внимание! Проект ТравоМаркет продается. Подробнее

Трави для очищення організму

Очищення організму від шлаків допоможе зберегти здоров'я на довгі роки. Детоксикацію можна провести з допомогою трав, які підвищують швидкість обміну речовин, мають сечогінні та потогінні властивості, відновлюють печінку, підсилюють вироблення та виділення жовчі, а також стимулюють роботу шлунково-кишкового тракту.

Серед трав, що мають властивості до очищення організму, виділяються: береза біла, фіалка триколірна, лабазник болотний, лопух великий, кульбаба, звіробій звичайний та інші.


Трави для очищення організму
Чи знаєте ви, трави, що очищають організм? 

Щоб провести детоксикацію організму, варто звернутися до природи. Деякі медичні джерела рекомендують проведення голодування, яке є менш ризикованим. Але, варто зазначити, що трави - це найкраще рішення. Трав'яні настої не тільки очищають організм, але і зміцнюють його. Потрібно пам'ятати, що лікарські трави не діють миттєво, іноді ефекту потрібно почекати. Перед кожним курсом лікування необхідно проконсультуватися з лікарем. Фахівець підкаже, в яких кількостях і як часто застосовувати трави. Занадто велика кількість проносних трав викликають проблеми з метаболізмом.

Найбільш популярною травою для очищення організму є фіалка триколірна. Вона має сильну сечогінну і потогінну дію. Важливо, що з сечею видаляються з організму токсини. Настої з фіалки рекомендуються особам, які перебувають на дієті та котрі худнуть. Очищення організму від шлаків і токсинів - це перший крок до отримання бажаної фігури. Люди, які борються з проблемою зволоження шкіри, чудово знають, що настої з фіалки зменшують видимість шкірних змін. Слід пам'ятати про те, що видаляються токсини з організму також і через шкіру. Тому на самому початку кількість прищів може збільшитися.

Хвощ польовий - це ще одна рослина, яка допомагає очищати організм. Настій з хвоща має сечогінну і потогінну властивості. Хвощ польовий виводить з організму токсини і знімає набряклість. 

Чи знаєте ви, що вимивання токсинів з організму, є відмінним способом позбутися целюліту? 

Хвощ містить багато кремнію, який позитивно впливає на нігті та волосся (покращує їх якість і прискорює ріст).

Ще однією  рослиною, яка має властивість очищати організм є кульбаба (корінь, трава). 

Так само, як раніше описані рослини, кульбаба: 

- надає сечогінну дію, 

- сприятливо впливає на печінку і жовчний міхур, 

- допомагає видалити з кишечника шкідливі продукти обміну речовин. 

- екстракт кульбаби показаний для застосування особами, що борються з жовчними каменями. 


Дієта для очищення організму
Серед дієт, що очищають організм від токсинів знаходиться і дієта, яка рекомендує виключення з раціону страв з важко перетравлених продуктів, оброблених харчових продуктів (наприклад, фаст-фуд), алкоголю, сигарет, кави. Перші три дні дієти складаються з одних фруктів і овочів. На четвертий день включіть в меню кефір, натуральний йогурт. Подальше розширення раціону відбувається на шостий день. Потім можна їсти каші, пластівці, висівки, рис. На восьмий день до меню приєднується сир.

Інший вид дієти - це одноденна дієта для схуднення, в народі звана "голодуванням". Щоб застосувати цей тип дієти, слід підготувати до неї організм. Кілька днів виключіть з раціону страви з важко перевареними продуктами. У свою чергу, після голодування поступово повертайтеся до нормального раціону. 

Якщо ви знаєте, що ваше харчування залишає бажати кращого, тоді, саме зараз, найбільш вдалий час, щоб запровадити здорові звички в їжі.

Related Articles

Конюшина не бур'ян, а корисна лікарська рослина
Для багатьох людей конюшина вважається бур'яном (сіно на корм для тварин), але він несе в своєму складі багато цінних інгредієнтів для здоров'я і допомагає в ряді хвороб. Як виглядає конюшина знає майже кожен, тому що є буквально скрізь, як і у сільській місцевості, так і в місті.  Використання конюшини Червону конюшину, як і лугову збирають під час цвітіння. Рослина цвіте з травня по вересень, так що урожай можна зібрати досить значний. Квіти конюшини повинні бути висушені в сухому, добре вентильованому місці.  Склад конюшини: флавоноїди відповідають за антиоксидант..
comments on this article - view comments