Внимание! Проект ТравоМаркет продается. Подробнее

Блог-старт або "Вранці гроші, ввечері стільці"

Блог-старт або "Вранці гроші, ввечері стільці"

"Вранці гроші, ввечері стільці" - популярна фраза з роману "Дванадцять стільців", яку виголосив монтер Мечников під час "торгу" з Остапом Бендером.

Ще років зо 5 тому, ми займались продажем лікарських рослин (10-20 видів) через прощадки безкоштовних оголошень та форуми міст України. Потім, вирішили не розпорошувати свої зусилля та зосередитись на одному каналі продаж - інтернет-магазині. Час від часу "допилюємо" його, вдосконалюємо та працюємо над збільшенням його "ваги" в мережі інтернет.

Це все прості робочі будні... Проте, сьогодні виникла ідея добавити на сторінки магазину дещо "інтимну" інформацію, в якості БЛОГУ, де, будемо відображати те, що нам приносить день грядущий та те, що, сподіваємось, стане корисним любителям інтернет-комерції.

Розпочнемо...з наболілого!! Досить часто, при замовленні товару, клієнт цікавиться, чи можна оплатити товар при отриманні. До сьогоднішнього дня, на сайті був модуль, який передбачав замовлення продукції із оплатою при отриманні, тобто накладений платіж. Не хочемо сперечатись, що часто дійсно "лячно" переводити свої "кровно зароблені" кошти зовсім незнайомим людям. З іншої сторони, ми не займаємось махінаціями зі свого боку - нам, це зовсім не потрібно. Ми орієнтуємось на повторні покупки та рекомендації від задоволених клієнтів і, відверто, дорожимо репутацією.

Тут немає жодної логіки: вкладати гроші в сайт, рекламу, товар, транспортування, роботу колективу, і перекреслювати це все обманом покупців. Та тут виникає інша біда, навіть, скажемо - ПРОБЛЕМА СТОЛІТТЯ))

Припустимо, Ви замовляєте у нас товар. Вказуєте при цьому - "оплата при доставці". Ми упаковуємо потрібний товар, відправляємо. А, Ви просто не виявите бажання прийти у відділення перевізника за цим же товаром. Хтось скаже "і що тут такого?". А річ у тім, що кожна одиниця товару уже несе в собі маленьку, але затратну історію: збір, купівля, транспортування, сушка, подрібнення, зберігання, оренда складу, утримання офісу, комунальні платежі, мобільний звязок, інтернет, підтримка та розвиток сайту та й колективу треба з чогось жити... Плюс - упаковка, доставка до відділення перевізника і т. д. А, Ви просо не забрали товар із пошти... Не тому, що він чимось не задовільнив потреби, а, просто, було ліньки лишній раз вийти з дому. І не біда, що при цьому, ми змушені оплати подвійну доставку для повернення товару...

Схожі випадки траплялись і раніше, проте, тільки за місяць лютий, ми оплатили подвійну доставку 37 разів. Тобто, 37 людей нас відверто кинуло, і тільки кілька із них відзвонились і повідомили, що через певні життєві обставини змушені робити так, а не інакше. У нас немає жодних намірів, нарікати, чи робити звернення цим постом до совісті, чи то, здорового глузду людей. Ми, свідомо, відмовляємось від накладеного платежу і починаємо працювати по 100% передоплаті.

Ми довіряємо Вам, тому просимо цього ж і від Вас.

Інша справа, що знайти, наприклад "горе-покупця" Сергія М. із м.Сватове важко, або і нереально, а ми уже 4 роки на тому ж місці - м.Чернівці, вул Головна,59 (саме ця адреса вказана при реєстрації доменного імені та реєстраціях на сотнях сайтів та форумів). Припускаємо, що відсутність накладеного платежу може відобразитись на доходній частині магазину, але, все ж таки, краще мати справу із меншою кількістю людей, ніж просто "працювати в мінус".