Внимание! Проект ТравоМаркет продается. Подробнее

Блог

- Є зауваження чи уточнення - давайте зворотній зв'язок, будемо редагувати інформацію разом.

 
"Цілителька": аферистка чи комерсант від Бога?
В шкільні та університетські часи політ творчості завжди зашкалював. Варто, тільки, завчити добрий десяток латинських слів та речень, додати щось з філософського словника - і можна "лити воду" при відповідях на будь-яке питання... Пам'ятаю, як на іспиті, на питання по "Спілка об'єднаних слов'ян", розпочав розказувати, що "слов'яни, для того, щоб вижити в умовах зовнішньої загрози, були змушені шукати шляхи об'єднання, а головне - дане явище треба розглядати крізь призму принципу історизму, де кожний попередній етап, є передумовою наступного, і т. д. (і, знову ж, останнє твердження за..
Тільки для зареєстрованих клієнтів!!
Вітаємо, наш зареєстрований клієнт!  У нас в Чернівцях дощить. Та не дивлячись на непогоду, бажаємо Вам гарного настрою та позитиву.  Розсилку робимо вперше. Жодним чином не залучаємо спеціалістів до цієї справи, тому подамо інформацію без рекламних, маркетингових закликів та яскравих картинок чи анімації. Хоча, обіцяємо, що з часом будемо вдосконалюватись і в цьому плані та надавати корисну та потрібну інформацію!   По-суті: До 1 квітня пропонуємо Вам здійснити замовлення необхідного товару в нашому інтернет-магазині із безкоштовною доста..
Блог-старт або "Вранці гроші, ввечері стільці"
"Вранці гроші, ввечері стільці" - популярна фраза з роману "Дванадцять стільців", яку виголосив монтер Мечников під час "торгу" з Остапом Бендером. Ще років зо 5 тому, ми займались продажем лікарських рослин (10-20 видів) через прощадки безкоштовних оголошень та форуми міст України. Потім, вирішили не розпорошувати свої зусилля та зосередитись на одному каналі продаж - інтернет-магазині. Час від часу "допилюємо" його, вдосконалюємо та працюємо над збільшенням його "ваги" в мережі інтернет. Це все прості робочі будні... Проте, сьогодні виникла ідея добавити на сторінки магазину..