Барвінок

TOП
Переглядів
Барвінок
40.00г
Наявність: Під замовлення
20.00 грн.

Опис

Барвінок

Барвінок, могильница, (Vinca minor) - є багаторічним трав'янистим рослиною. 

Цвіте в кінці весни. Поширений барвінок в широколистяних лісах. Барвінок іноді вирощують як декоративну рослину. Також рослина можна зустріти в дикому стані в парках.

ВЛАСТИВОСТІ
Використовується частиною рослини є листя барвінку. Листя барвінку потрібно збирати під час цвітіння. Барвінок містить близько двох-трьох відсотків алкалоїдів таких як, винин, мінорін, пубесцин, изовинкамин, виназид. 

Барвінок купити відмінної якості можна в нашому інтернет-магазині 

ЗАСТОСУВАННЯ
Застосовують барвінок для зниження та поліпшення кров'яного тиску; при профілактиці та лікуванні гіпертонічної хвороби. Як кровоспинний засіб барвінок використовують при носових кровотечах. Також барвінок використовують як засіб при лікуванні запалення слизової оболонки горла і рота. 
        - При лікуванні гіпертонії п'ють відвар барвінку, який роблять з однієї столової ложки подрібненого листя розлучених однією склянкою води. Протягом двадцяти хвилин відвар піддають кипіння. Після цього відвар барвінку потрібно процідити. Готовий відвар необхідно випити протягом доби.
Барвінок вживають всередину при поганому запаху з рота, бронхітах, цинзі, ентеритах, колітах і зубного болю. Зовнішнє застосування барвінку можливо при кровотечах.

Відгуки


Написати відгук

Рекомендуємо

TOП
Переглядів
Горицвіт (трава)
30.00 грн.
5/5
Рейтинг
TOП
Переглядів
Золототисячник
30.00 грн.
TOП
Переглядів
Золотушник (трава)
20.00 грн.
TOП
Переглядів
Папороть (трава)
20.00 грн.
TOП
Переглядів
Чемериця (корінь)
35.00 грн.